Apartamenty premium

ul. Borowego w Krakowie

EMAUS GARDEN – OAZA CISZY W SERCU MIASTA

Słoneczne apartamenty nad Rudawą, zieleń i cisza – a to wszystko zaledwie 2,5 km od Starego Miasta. 


Emaus Garden to osiedle stworzone z myślą o mieszkańcach, którzy cenią sobie aktywny styl życia i bliskość natury, a po intensywnym dniu pracy szukają spokoju i wytchnienia. Nasze apartamenty znajdują się pomiędzy ulicami Emaus i Borowego, pośród willowej zabudowy dzielnicy Wola Justowska. Widok na rzekę, zieleń otaczającą budynki oraz okolica sprzyjająca relaksowi na świeżym powietrzu sprawiają, że Emaus Garden to idealna przestrzeń do życia.

0
Apartamenty
0
Budynków
0
KM do rynku głównego

Spełnij swoje marzenia

Wybierz Budynek

Budynek
Apartamenty:
Metraż: -
Miejsca postojowe:
Komórki lokatorskie:
wizualizacja budynku

Do Emaus Garden dojeżdżamy spokojną uliczką. Budynki zostały rozmieszczone na planie osiedla tak, by mieli Państwo jak najwięcej swobody i przestrzeni wokół siebie. Każdy z siedmiu budynków otoczony jest zielenią: przydomowymi ogrodami, trawnikami, rabatami krzewów i drzew. We wschodniej części osiedla, na największej zielonej przestrzeni zaprojektowaliśmy ogród dla mieszkańców, bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz altankę, w której latem można odpoczywać w cieniu. 
Trzy budynki najbardziej oddalone od wjazdu na osiedle stoją najbliżej rzeki Rudawy. Na osiedlu znajdują się stojaki na rowery oraz stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych. 

Wysoki standard wykończenia

Wszystkie budynki są w klasycznych stonowanych barwach. Oprócz gładkich paneli elewacyjnych z włóknocementu, wykorzystaliśmy również dekoracyjne płyty HPL . 
Zadbaliśmy także o aranżację wnętrza przestrzeni wspólnej – wysokie okna zapewniają dużo światła, szerokie klatki schodowe swobodne mijanie się z innymi mieszkańcami. Strefa wejścia do budynków, klatki schodowe oraz hol zostały wykończone płytkami w naturalnym odcieniu kamienia. Ściany przy wejściu ozdobione są tapetą o oryginalnej grafice inspirowanej techniką pouringu oraz lustrem– takie połączenie tworzy spokojną, harmonijną przestrzeń. 

W części komunikacji znajdują się windy oraz schody ze stylową balustradą według autorskiego projektu. Oprócz górnego światła zadbaliśmy także o dekoracyjne kinkiety w kolorze mosiądzu, dające przyjemne, miękkie światło. Na korytarzach prowadzących do apartamentów położyliśmy wykładzinę dywanową Halbmond Vintage, zaś na ścianach tapetę winylową, która  odpowiada za estetyczny efekt wizualny.

Podwieszane sufity wykończone elementami w kolorze mosiądzu mają linearne oświetlenie. Do każdego z apartamentów prowadzą drzwi antywłamaniowe Dierre, które zapewniają zarówno bezpieczeństwo, jak i ciszę oraz spokój niezakłócony odgłosami z korytarzy.      

Zalety inwestycji

  • Standard premium
  • Inteligentny dom
  • Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
  • System chłodzenia
  • Pompy ciepła
  • Recykling wody opadowej
  • Kameralna zabudowa
  • Metraże od 35.41m2 do 121.72m2
  • Zielona przestrzeń
Dowiedz się więcej

Prosimy o zostawienie swojego numeru telefonu,
doradca do spraw sprzedaży odzwoni do Państwa.

Można również zadzwonić do nas lub zostawić wiadomość na Whatsapp

12 268 31 31
(dni robocze 9-17)
+48 603 222 780
(dni robocze 9-17)

Prosimy o wprowadzenie swojego adresu email,
wyślemy szczegółowe informacje na temat tego apartamentu.

Alternatywnie można kliknąć w adres mailowy poniżej i wysłać swoje pytania

sprzedaz@matejek.pl
Zadzwoń Napisz