Poznaj najbadziej niezwykłą ofertę ekskluzywnych apartamentów w Krakowie. 

Niepowtarzalna inwestycja pomiędzy ulicami Piotra Borowego i Emaus została stworzona z myślą o Państwa komforcie, z dbałością o każdy szczegół.
BUD7.jpg
W Emaus Garden dbamy o ekologiczne rozwiązania, dlatego zastosowaliśmy energooszczędne oświetlenie LED, zbiornik retencyjny umożliwiający recykling wody deszczowej oraz gazowe pompy ciepła.

Dzięki podziemnym parkingom zminimalizowalismy ruch na terenie osiedla, dzięki czemu zyskaliśmy więcej przestrzeni na tereny zielone.
S_Kadr-09.jpg
Zadbaliśmy także o aranżację  zieleni. Każdy z siedmiu budynków otoczony jest zielenią: przydomowymi ogrodami, trawnikami, krzewami i drzewami. Wykorzystaliśmy rabaty kwietne dla miododajnych owadów, a także budki lęgowe dla ptaków.

We wschodniej części osiedla zaaranżowaliśmy ogród, zbudowaliśmy także plac zabaw dla najmłodszych oraz rekreacyjną altanę wyłącznie dla mieszkańców.
04 parkingB.jpg
Subtelne płytki na podłogach holu i klatki schodowej w dwóch naturalnych odcieniach kamienia dopełniają wnętrza, tworząc spokojną i harmonijną przestrzeń.  Nowoczesna winda OTIS Gen 2 Life Trivium inspirowana jest stylem New Baroque. 

Stylowa balustrada podkreśla niebanalny charakter klatek schodowych.
02 kl. schodowaB.jpg
Połączenie stylu vintage ze stylem nowoczesnym widoczne jest na każdym kroku. Stylowa wykładzina Halbmond Vintage w stonowanych kolorach tworzy delikatne tło, podkreślając wszystkie elementy wystroju wnętrza. 

Wysokiej klasy antywłamaniowe drzwi wejściowe do apartamentów Dierre Asso, na których zamontowano kontrakton, zapewniają intymność oraz  bezpieczeństwo.
s_Kadr-08h-wide.jpg
W każdym apartamencie zostały zainstalowane moduły inteligentnego domu umożliwiające korzystanie z wielu funkcji oszczędzających Państwa czas. Instalacja ta pozwoli na sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem czy sterowaniem roletami w apartamentach na parterach.

Inteligentne rozwiązania zastosowane w apartamentach uczą się Państwa stylu życia, dbając o bezpieczeństwo i codzienny komfort. Motion sensor oraz kontaktron drzwi wejściowych w połączeniu z aplikacją na urządzeniach przenośnych zapewnią bezpieczeństwo apartamentu nawet podczas Państwa dłuższej nieobecności.
Obraz1 19.27.36.jpg
s_Kadr-10a.jpg
Emaus Garden to 7 kameralnych budynków zaprojektowanych w sposób zapewniający swobodę i przestrzeń. 

Do wykończenia budynków użyliśmy wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości podkreślających wyjątkowy charakter inwestycji. Panele włókno cementowe EQUITONE w dwóch kolorach idealnie komponują się z płytami HPL FUNDERMAX, tworząc oryginalny i nowoczesny projekt.
s_Kadr-02a.jpg
Na terenie osiedla zamontowaliśmy stojaki rowerowe oraz dwie dwustanowiskowe stacje szybkiego ładowania samochodów elektrycznych dedykowane wyłącznie dla mieszkańców.

Kostka brukowa wzorowana na stylu włoskim doskonale uzupełnia nowoczesny i kameralny charakter inwestycji.
s_Kadr-01.jpg
Emaus Garden to klasyczna elegancja w połączeniu z nowoczesną wygodą. Stylowa aranżacja wnętrza przestrzeni wspólnej zaprojektowana została z myślą o komforcie użytkowania. 

Po wejściu powita Państwa tapeta Len-Tex Aislinn, której hipnotyzujący wzór oparty jest na oryginalnej grafice inspirowanej techniką pouringu. Dzięki zawartym w tapecie Aislinn niciom błyszczącego mylaru hol zyskał niepowtarzalny charakter.
01 wiatrołapB.jpg
W korytarzach zastosowano ponadczasową i uniwersalną tapetę winylową , która odpowiada za estetyczny efekt wizualny.

Dopełnieniem korytarza jest wielopłaszczyznowy, podwieszany sufit wykończony elementami w kolorze mosiądzu i linearnym oświetleniem. Oprócz górnego światła zadbaliśmy także o dekoracyjne kinkiety w kolorze mosiadzu, dające przyjemne, miękkie światło.
03 korytarz 02B.jpg
Dopełnieniem każdego apartamentu  jest  taras lub balkon wykończony szklaną balustradą samonośną, który  pozwoli Państwu cieszyć się rozpościerającym widokiem.

Duże okna zalewają apartament naturalnym światłem tworząc niezwykłą atmosferę.
urzadzenia1-HC3_HC3L_RGB 19.27.36.jpg
Instalacja chłodzenia powietrza w apartamentach oparta jest o system wody lodowej pochodzącej z gazowych pomp ciepła PANASONIC. W chłodniejsze dni z tych ekologicznych urządzeń otrzymują Państwo podgrzaną wodę. W łazienkach zainstalowano ogrzewanie podłogowe.
BUD6.jpg
Każdy detal inwestycji Emaus Garden jest efektem przemyślanej wizji opartej na estetyce i elegancji.

Prosimy o zostawienie swojego numeru telefonu,
doradca do spraw sprzedaży odzwoni do Państwa.

Można również zadzwonić do nas lub zostawić wiadomość na Whatsapp

12 268 31 31
(dni robocze 9-17)
+48 603 222 780
(dni robocze 9-17)

Prosimy o wprowadzenie swojego adresu email,
wyślemy szczegółowe informacje na temat tego apartamentu.

Alternatywnie można kliknąć w adres mailowy poniżej i wysłać swoje pytania

sprzedaz@matejek.pl
Zadzwoń Napisz